Aktuality a tipy
 

Navštivte naši nově otevřenou outletovou prodejnu ve Žďáru nad Sázavou! Zveme Vás na nákupy zboží z letošní letní a loňské zimní sezóny za výhodné ceny. Čekají Vás slevy až 70%. Prodejna se nachází na Náměstí Republiky v bývalém obchodním domě TEGO, vedle knihy. Těšíme se na Vás!

Pokud hledáte kvalitní materiály, dostupné ceny, promyšlené střihy a nebo jen něco pro radost na sebe, přijďte k nám!

Kdo miluje golf ví, jak důležité je mít pohodlné oblečení. A protože se snažíme myslet na maximální pohodlí pro naše zákazníky, tak se stejnou pečlivostí vybíráme oděvy na naše prodejny.

Sluníčko nám pěkně hřeje, a pokud netrávíme čas zrovna u vody je ideální řešení co nejvzdušnější oblečení. Pokud se nechcete spálit, vezměte si bílou vzdušnou košili a strčte ji jednoduše do kraťasů. Můžete tak jít nejen do kanceláře, ale i na rande :-)

Léto konečně oficiálně dorazilo a mmůžeme si užívat času u vody, přemýšlet co zabalíme do kufru na dovolenou, jaké šaty si vezmeme na večeři a jak přečkat horké dny v práci.

Každý to máme prostě a jednoduše jinak. Někteří nemají předepsaný pracovní dress code, jiní mají výhodu klimatizovaného pracoviště, další z nás pracují v prostředí, kde volná móda je vítána.

Věčné a vděčné téma. První věc, kterou nyní každé ráno dělám je ta, že hupsnu k oknu, abych zjistila, jestli je venku mokro nebo ne.:) Ne, že by bylo potřeba být za každé situace IN, ale úplně podcenit situaci taky není v pořádku..
I když nám teď hlásí tropické teploty, je potřeba myslet na fakt, že letní bouřky nelze podceňovat :-)...

Svatební šaty jsou odjakživa spojeny s velkým dnem D. Nic není důležitější, a neřeší se častěji, než to, co má na sobě nevěsta a kdy si řeknou své sladké ano. Jenže.... :-) Ono je toho asi mnohem víc, že?