Aktuality a tipy
 

Svatební šaty jsou odjakživa spojeny s velkým dnem D. Nic není důležitější, a neřeší se častěji, než to, co má na sobě nevěsta a kdy si řeknou své sladké ano. Jenže.... :-) Ono je toho asi mnohem víc, že?

Kdepak nás tento týden najdete? Prodejní akce outlet Volansky fashion zamíří do několika měst se spoustou krásného zboží, které můžete v klidu vyzkoušet v našich kabinkách. Pokud si nevíte rady s velikostí, materiálem....Rádi Vám pomůže náš personál.

Do 80. let bylo běžné, že to, co bylo na sport, bylo zkrátka jen na sport a eleganci míchat s jiným stylem je nemyslitelné. Změna nastala právě v 80. letech a udržela si své právoplatné místo až do dnešní doby. Vymazlila se nám do krásného spojení, které je dnes nedílnou součástí mnohých žen.

Studentům jsme vždy nakloněni. Všichni držitelé studentského průkazu u nás mají možnost nakupovat veškerý sortiment s 10% slevou po celý rok. Nyní až do konce května platí navíc akce na pánský oblek JUNIOR. Nejen maturantům tedy nabízíme tento výborně padnoucí oblek za super cenu 3 480 Kč!

Prodavač/ka

20.04.2017

Hledáme novou posilu do našeho týmu!
Pozice: prodavač/ka - region ČECHY
Jste z Tábora nebo okolí?
Milujete práci s lidmi?
Baví Vás být každý den na jiném místě?
Nebojíte se práce, občasného stresu?
Jste nekonfliktní typ, který navíc dokáže v týmu zvedat dobrou náladu, být pozitivní a máte smysl pro humor?
Pak čtěte dál :-)...

Litoměřice, Děčín, Ústí nad Labem a další města čekají na náš outletový výprodej. Chystáme se k Vám a jsme s Vámi již řadu let....