Tipy na dárky, které podtrhnou osobnost muže

Vybrat skutečně hodnotný dar pro přítele, manžela, syna nebo tátu nemusí být vůbec snadné. V následujícím článku vám proto přinášíme několik tipů na dárky, které každého muže skutečně potěší a zároveň se nestanou pouhým hadrem v šatníku.

V našem e-shopu máte navíc dopravu zdarma a možnost výměny vánočních dárků až do konce ledna.


Prvotřídní kabát bude každoročním parťákem

Skutečně hodnotný dárek pro každého muže. Stylový a precizně funkční kabát je partnerem při cestě do práce, na koncert i pro volnočasové aktivity. U našich kabátů se zaměřujeme jak na jejich hřejivost, tak na jedinečný styl proto, aby na ně byl spoleh za každé situace. Pokud se vám zajídá všude přítomná černá, doporučujeme sáhnout po svěží šedé, případně atraktivním odstínům modré.

Sako, které zaboduje za každé situace 

Lehké volnočasové sako se dá kombinovat s formálnějšími kousky, chino kalhotami i džínami na jedné straně, a s košilemi, polokošilemi i tričky na straně druhé. Díky tomu se může stát jedním z nosných pilířů šatníku každého muže. 

Doplněk je detail, který rozhoduje

V módě a stylu, tohle trochu otřepané klišé platí dvojnásob. Nemluvě o tom, jakou radost udělá kožený pásek a společenské derby boty nebo originální kravata. Nespornou výhodou je i fakt, že lehce trefíte do správné velikosti. 

Pořád nevíte? Sáhněte po zvýhodněném dárkovém poukazu

Pokud si netroufáte vybrat dárek nebo chcete nechat výběr na obdarovaném, tak pro vás máme zvýhodněné dárkové poukazy. Rovnice je jednoduchá – z hodnoty poukazu vám vrátíme 10 % ceny. Takže u poukazu v hodnotě 5 000 Kč zaplatíte pouze 4 500 Kč. Poukaz vám dle vašich preferencí přijde v obálce nebo e-mailem a obdarovaný jej může uplatnit v e-shopu i kamenných prodejnách.