Košile na míru

Pánské košile - nedílná součást pánského šatníku, o které jsme toho napsali už hodně. Velký výběr sériově vyráběných košil sice uspokojí mnohé zákazníky, ale mohou nastat i situace, kdy ta pravá vysněná košile prostě není k sehnání. Jak na to, když u nás nenajdete košili podle vašich představ?

Nadčasové košile na míru

Před rozmachem triček v 50. letech minulého století byly košile základním kusem oblečení každého muže jak do práce, tak do společnosti i pro volný čas. Čistota, barva, materiál i střih košile byly ukazatelem společenského postavení a každý správný muž o ně velmi dbal.

Poměrně jednoduchá sériová výroba postupně zvýšila dostupnost košilí a díky tomu se opět stala pravidelně nošeným kusem oblečení. Navzdory širokému výběru, který najdete v prodejnách VOLANSKY FASHION, je pro mnoho mužů složité najít košili odpovídající jejich představám. Někdo touží po určité barvě či odstínu, jiný zase po prodlouženém střihu. A právě těmto pánům chceme vyjít vstříc. V prodejnách na Masarykově ulici  a ulici Hudcova v Brně si tak bude možné objednat košili na míru.

Měřenkové košile - jak to funguje

Pánové, kterým běžné velikosti neposkytují dostatečný komfort, i ti, kteří touží po košili, ve které nebudou potkávat své přátele a kolegy, mohou využít služby “KOŠILE NA MÍRU”.


Ve výše zmíněných prodejnách Vám naše specialistky rády zprostředkují kontakt s odbornicí přes měřenkové košile, která Vám následně vezme míry a doladí s Vámi všechny parametry týkající se vzhledu a materiálu košile. Po doladění veškerých detailů zadá košili do výroby, která zabere kolem 2-3 týdnů. Následně si zákazník vyzvedne košili na prodejně VOLANSKY FASHION, kde si ji může rovnou vyzkoušet a nakombinovat s dalším oblečením.

Co vše je potřeba vybrat

Co všechno je potřeba rozmyslet než se rozhodnete pro košili na míru? U pánů je rozhodnutí nechat si ušít vlastní košili často dáno především střihem. Vysokým gentlemanům může být konfekční velikost krátká, pánům menší postavy se zase někdy stane, že mají dlouhé rukávy a tak dále. Střih je tedy asi nejdůležitějším aspektem volby. Dalšími jsou tvar límečku od populárního kentu po frakový stojáček, zapínání a léga nebo tvar a způsob zapínání manžet. 

Jako zákazník pak samozřejmě vybíráte látku nebo látky, ze kterých bude vaše košile ušitá. Výběr je velký, ať už jde o paletu barev či výběr vzorů. Nakonec můžete ještě přidat další elegantní detaily jako jsou kapsičky nebo vyšívané iniciály.

Pokud nemáte jasnou představu, jak by měla vaše košile vypadat, nezoufejte. Naši módní konzultanti vám se vším pomohou a poradí. Službu KOŠILE NA MÍRU můžete využít nově na našich prodejnách v Brně na Masarykově, Hodoníně a v Hradci Králové.