Tipy na dárky, které potěší každou dámu

Vybrat vhodný dárek pro ženu je mnohdy oříšek i pro nejlepší kamarádku – natož pak pro partnera, který se bojí přešlapu. Takový dar by měl podtrhnout osobitý styl a také by měl zapadnout do šatníku obdarované. Právě takovým darem může být v zimních měsících například kvalitně zpracovaný a hřejivý kabát. V následujícím výběru najdete několik našich tipů na dárek, který potěší každou elegantní dámu.

V našem e-shopu máte navíc dopravu zdarma a možnost výměny vánočních dárků až do konce ledna.


Elegantní kabát (nejen) pro výjimečné události

Správný společenský kabát vyzdvihuje křivky každé ženy a zároveň chrání před chladem a nepříznivým počasím. Zvlášť při společenských událostech se na něj potřebuje žena nejvíce spolehnout. Takový divadelní kabát má praktický střih a délku, která schová i delší společenské šaty. Dále doporučujeme, obzvláště u delších 7/8 kabátů, volit střih s vyšším rozparkem pro snazší pohyb.

Originální kabát vhodný pro každou příležitost

Luxusní dámský kabát v módní hořčicové barvě. Velký límec z dokonalé imitace kožešiny lze odepnout a kabátek nosit také bez něj, pouze se šálou nebo plédem. Kabát tak bude působit méně okázale a můžete ho kombinovat s volnočasovým oblečením. Podélné paspule zvýrazňují pas, "áčkový střih" lichotí postavě. Za nás z Volansky fashion - jednoznačně trefa do černého!

Elegantní kalhoty jsou každodenní parťák

Nápadité a elegantní dámské kalhoty mohou celý outfit posunout na jinou úroveň. Díky perfektně navrženému střihu a elastickému materiálu padnou perfektně na každý typ postavy. A k tomu kvalita, která zaručí dlouhou životnost.

Pořád nevíte? Sáhněte po zvýhodněném dárkovém poukazu

Pokud si netroufáte vybrat dárek nebo chcete nechat výběr na obdarované, tak pro vás máme zvýhodněné dárkové poukazy. Rovnice je jednoduchá – z hodnoty poukazu vám vrátíme 10 % ceny. Takže u poukazu v hodnotě 5 000 Kč zaplatíte pouze 4 500 Kč. Poukaz vám dle vašich preferencí přijde v obálce nebo e-mailem a obdarovaný jej může uplatnit v e-shopu i kamenných prodejnách.