Léto je za dveřmi a co na sebe?

06.06.2017

Každý to máme prostě a jednoduše jinak. Někteří nemají předepsaný pracovní dress code, jiní mají výhodu klimatizovaného pracoviště, další z nás pracují v prostředí, kde volná móda je vítána. 

Světlé barvy
Nebojte se jich a směle do toho. Kombinace světlé a tmavé barvy je krásná a kontrast upoutá pozornost. Dnes již naleznete na trhu i bezpodšívková saka, některá dokonce i se zkrácenými rukávy, která zpříjemní letní šatník do veder. 

Pánský oblek
Jestli to Vaše práce vyžaduje, nezbývá Vám než si jej vzít. Nezapomínejme však na pravidlo, že světlý oblek nosíme přes den a ztmavujeme s postupujícím časem...

Volný čas
oblečení pro volný čas zahrnuje pro muže např., bezpodšívková světlá saka, která se skvěle hodí na jednání během dne. Kalhoty zvolte oblekové nebo pro volný čas, ale rifle by to být neměly. Květinové vzory letos opět frčí a najdete je všude. Čím pestřejší vzor, tím jednodušší by měl být zbytek outfitu. 

Horké dny...
Vybírejte z materiálů, na kterých není vidět propocení a které jsou vzdušné nejen složením, ale i střihem. Nezapomínejte na slamáček nebo klobouk, aby jste se uchránili od slunce.

Boty
Pokud volíte pánské kožené sandály nebo mokasíny, choďte bez ponožek. Společenská obuv ponožky vyžaduje. Dámy to mají jednodušší. Rády ukazujeme v létě nohy nejen v lodičkách s otevřenou špičkou, ale i v sandálech. Pamatujte, že mírný podpatek vždy nohu prodlouží a zkrášlí. Jaká platí první zásada? Boty musí být vždy čisté!!!

Tak vzhůru na nákupy. U Volansky fashion jste vítáni....