Vánoční rozhovor s majitelem společnosti

22.12.2016

Blíží se Vánoce. Nejkrásnější období v roce. Jak je oslavíte Vy?

Na Vánoce se vždy celá rodina velice těšime. Vnímáme tyto svátky jako nejkrásnější možnost sejít se v nejužším rodinném kruhu a vždy se snažíme si tento svatek užít ve smyslu motta - Vánoce klidu a míru..

Rád dáváte dárky? 

Daleko raději dárky dávám, než dostávám. Myslím, že to takto má většina z nás, že mít možnost udělat druhým lidem kolem sebe radost alespoň o Vánocích, je pro nás taková malá omluvenka za celkový shon a nedostatek potřebného času, který by jsme měli věnovat celoročně svým blízkým. 

Dáváte si předsevzetí ? A jaké?  

Předsevzetí si dávám vždy na Nový rok. Již jsem se naučil, že je lepší popřemýšlet a správně zvolit to jediné předsevzetí, které pak skutečně dodržím, než vymyslet celou řadu předsevzetí a zažít pak smutek z jejich nedodržení. A jaké předsevzetí to bude letos?? To určitě neprozradím, protože je to jako s přáním - když to prozradíš, nemusí se splnit!! :)

Co by jste popřál zákazníkům Volansky fashion do nového roku 2017? 

Našim zákazníkům bych chtěl nejdříve poděkovat za jejich přízeň a za to, ze nás mají skutečně rádi, o čemž svědčí obrovsky se rozrůstající zákaznická základna!! Do nového roku bych rád popřál všem, nejenom našim zákazníkům, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti, aby pro ně byl rok 2017 tím šťastným, a aby v té dnešní uspěchané a tvrdé době nezapomínali na své blízké a na svoje rodiny, a abychom sami v sobě a i pro druhé zustali lidmi!! 

Rozhovor poskytl Stanislav Volanský
Děkujeme...