Navštivte pánskou specializovanou prodejnu VOLANSKY FASHION na adrese Hudcova 78b, Brno. Po celý květen a červen zde nakoupíte kompletní pánský sortiment pro všechny příležitosti s 20% slevou! 

Co pořídit?

Pánské obleky mimořádné kvality se všemi doplňky, které potřebujete k sestavení dokonalého společenského i business outfitu. Precizně ušité z těch nejlepších materiálů, díky kterým se oblek nemačká, je prodyšný a poskytuje maximální komfort při nošení. Dostupné jsou v různých barvách i střizích, vybere si opravdu každý. 

K oblekům můžete vybírat i ze široké škály doplňků a díky velkému výběru kabátů můžete odcházet z prodejny kompletně připraven, ať už vaše další kroky povedou do tanečních, k maturitě, na zkoušku, svatbu či do divadla. Košile nabízíme jednobarevné i s pestrým potiskem.

K tomu všemu kravaty, motýlky i kapesníčky, které jsou sice malým, ale podstatným detailem pánského společenského oblečení. 

Košile nemusí být pouze doplňkem k obleku. Sestavte si outfit s výrazným prvkem, který bude tvořit právě pestrobarevná košile. Na schůzku či pracovní pohovor ji můžete doplnit sakem a naopak v teplém počasí oceníte, že ho můžete odložit.

Perfektně se kombinuje s chino kalhotami. Pokud máte pocit, že je na vás volba barevné košile se vzorem příliš odvážná, máte ideální možnost vyzkoušet ji v prodejně VOLANSKY FASHION a odnést si ji se slevou 20%.

Pokud nejste milovník sak a společenské oblečení moc často nenosíte, nevěšte hlavu! V kolekci na jaro a léto 2023 najdete i oblíbená pánská polo trička, svetry, mikiny i jarní bundy. 

Využijte jedinečnou nabídku a udělejte si radost něčím na sebe právě teď na Hudcově. Sleva 20% platí na veškeré nabízené zboží!