Zákaznická karta

VÝHODY ZÁKAZNICKÉ KARTY

  • Vystavení zákaznické karty je zcela ZDARMA a nárok na ni vzniká při prvním nákupu.
  • Zákaznická karta Vás k ničemu nezavazuje a je zcela na Vás, zda budete jejich výhod využívat.
  • Lze ji využít při nákupu v jakékoliv prodejně Volansky fashion.
  • Kromě dalších výhod, které mohou být v průběhu roku vyhlašovány Vám zákaznická karta umožňuje plošně nakupovat zboží s 5% slevou (platí pro nezlevněné zboží).
  • Můžete získávat informace o slevových a jiných akcích a o prodejních akcích VOLANSKY FASHION OUTLET prostřednictvím SMS.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • Vyplněním a podpisem formuláře dáváte souhlas s poskytnutím svých osobních údajů a se všeobecnými pravidly programu.
  • VOLANSKI Group s.r.o.. jako organizátor programu se zavazuje s těmito osobními údaji nakládat dle příslušných právních předpisu a neposkytovat je žádné třetí straně.
  • Pokud zákaznickou kartu ztratíte,. ZDARMA Vám vydáme zákaznickou kartu novou.
  • Pokud již nechcete využívat výhod ZÁKAZNICKÉ KARTY - VOLANSKY FASHION, nebo nechcete pouze dostávat SMS o akcích, můžete:

· písemně požádat o vyřazení z databáze, a to elektronicky na e-mailové adrese info@volansky.cz,

· nebo pokud chcete zrušit pouze rozesílání sms o akcích zašlete SMS ve tvaru: SMS NE a devítimístné číslo, pokud je jiné, než to, ze kterého sms posíláte na tel. číslo 777 739 811

· zažádejte v jakékoliv prodejně o vyřazení z databáze přímo ze systému.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA PROGRAMU "ZÁKAZNICKÁ KARTA - VOLANSKY FASHION"

Zákaznickou kartu lze zřídit na požádání pro osoby bez věkového omezení vyplněním příslušného formuláře. V případě nezletilých osob za ně zřizují zákaznickou kartu rodiče ev. zákonný zástupce. Ve formuláři zákazník uvádí své jméno příjmení, město a okres ve kterém bydlí, nebo kam chce, aby mu chodili SMS, e-mail, mobilní číslo a uděluje souhlas s poskytnutím svých osobních údajů a s pravidly programu Zákaznická karta - VOLANSKY FASHION. Zřizovatelem zákaznické karty je VOLANSKI Group s.r.o.

Vyplněním formuláře se zákazníkovi zakládá zákaznická karta, na základě které má nárok na aktuální slevy, především plošnou slevu 5% na veškeré nezlevněné zboží..

Informace, které jsou uvedeny v zákaznické kartě jsou považovány za osobní údaj a bez souhlasu zákazníka nesmějí být poskytovány žádné třetí straně.

Zákaznická karta je vystavena vždy na konkrétního zákazníka (jeho jméno a příjmení). Její zřízení i vedení je zdarma. Zákaznickou kartu lze uplatnit ve všech prodejnách VOLANSKY FASHION, včetně outletových prodejen.

Využívání zákaznické karty zákazníkem je zcela dobrovolné, zákaznická karta jej k ničemu nezavazuje. V případě, že zákazník bude chtít svoji zákaznickou kartu zrušit, provede tak buď prostřednictvím e-mailu info@volansky.cz, nebo přímo na jakékoliv prodejně. Pokud chce zákazník pouze zrušit rozesílání SMS, může poslat SMS na tel. číslo 777 739 811 ve tvaru SMS NE a devítimístné telefonní číslo, pokud je jiné, než to, ze kterého SMS posílá. V tomto případě zůstává zákazník v databázi a má nárok na veškeré výhody s programem spojené, pouze mu nebudou chodit novinky a akce prostřednictvím sms.

V případě dotazů kontaktujte:

VOLANSKI Group s.r.o., Centrála, Hudcova 78b, Brno, tel.: 777 739 811

Organizátor programu ZÁKAZNICKÁ KARTA - VOLANSKY FASHION si vyhrazuje právo na změnu pravidel programu. Nevyžádá-li si klient zrušení registrace, má se za to, že s doplněnými pravidly souhlasí .

Tato pravidla jsou platná od 1. 1.2018 a mění zcela minimálně předchozí ustanovení.