Jsme VOLANSKY FASHION, váš partner na cestě za dobrým oblékáním. Kvalita jde u nás ruku v ruce s pohodlností a praktičností. Maximální péči věnujeme každému detailu a hlídáme propracovanost střihů a používání špičkových materiálů. Současně nám záleží na tom, aby se zákazník v oblečení vždy cítil dobře a stylově. Dlouhými léty praxe jsme nabyli zkušenosti, o které se můžeme opřít a vybrat vám kvalitní outfit pro jakoukoliv příležitost.

Oblečeme vás, ať už zamíříte kamkoliv. V prodejnách VOLANSKY FASHION jsou pro vás připraveny módní kolekce té nejkvalitnější pánské a dámské módy prémiových evropských výrobců. Vyrážíte na společenskou akci a potřebujete pánský oblek či společenské šaty? Rádi vám s výběrem poradíme. Trávíte mnoho času v práci, do které se potřebujete adekvátně obléci? I s tím si umíme poradit. Nakonec si určitě vyberete i z široké nabídky volnočasové módy, kde najdete stylové a pohodlné kalhoty, halenky, košile, saka i bundy a kabáty. Vše na jednom místě ve VOLANSKY FASHION.

Vždy vám nasloucháme a celý outfit promýšlíme do posledního knoflíku. 
Klademe důraz nejen na estetiku a etiketu, ale i na pohodlí i praktičnost módy. 
Víme jak vás obléknout pro jakoukoliv společenskou příležitost.

Jsme tu pro Vás

Správným výběrem vhodného outfitu necháme vyniknout vaši osobnost. V našich prodejnách i v rámci prodejních akcí konaných mimo kamenné provozovny se vždy setkáte s perfektně zaškoleným personálem s lidským přístupem. Naše specialistky vám ochotně poradí, jaké oblečení zvolit pro jakoukoliv příležitost či významnou událost. Za kvalitou produktů, které u nás naleznete, si pevně stojíme a věříme, že budete odcházet vždy spokojení. Nakupujte v 8 kamenných prodejnách, na e-shopu nebo navštivte Outlet VOLANSKY FASHION.