Zákaznický klub VOLANSKY FASHION

Vážení zákazníci, dovolte nám přivítat vás ve světě výhod, které nabízí zákaznický klub VOLANSKY FASHION. Co získáte jako jeho členové? Exkluzivní stálou slevou 5% na každý nákup to pouze začíná. Krom toho můžete díky pouhému odběru newsletteru čerpat další výhody. Několikrát ročně plánujeme speciální slevové akce určeny pouze pro členy klubu. O jejich startu, průběhu i konkrétním zvýhodnění vás budeme vždy s předstihem informovat pomocí emailového newsletteru. Sleva 5% i ostatní slevové nabídky platí v prodejnách i na prodejních akcích vedených pod naší značkou. Jedinou podmínkou využívání veškerých benefitů, které členství v zákaznickém klubu VOLANSKY FASHION přináší, je příhlášení se k odběru našeho newsletteru.


Pravidla zákaznického klubu VOLANSKY FASHION

 1. Na pětiprocentní slevu máte nárok:
 • Pokud jste držitelem/držitelkou karty vydané před 1.12.2022, u které evidujeme e-mailovou adresu a platný souhlas k zasílání obchodních sdělení.
 • Pokud jste se zaregistroval/a do klubu po 1.12.2022 a evidujeme vaši mailovou adresu a platný souhlas k zasílání obchodních sdělení.
 • Pokud jste nám ke své již existující platné kartě vydané před 1.12.2022 nově poskytl/a svůj e-mail a souhlas se zasíláním obchodních sdělení.
 • Poskytnutí slevy je podmíněno evidencí e-mailové adresy zákazníka obchodníkem a trváním platnosti souhlasu zákazníka se zasíláním obchodních sdělení obchodníkem.
 • Po 1.12.2022 obchodník kartu poskytne a členství v klubu umožní pouze zákazníkům/zákaznicím, u nichž eviduje platnou e-mailovou adresu a souhlas k zasílání obchodních sdělení.
 1. Slevy klubové karty lze uplatnit pouze u zboží, které není jinak zlevněno.
 • Sleva se při prodeji cenin neposkytuje.
 • Karta i sleva jsou přenosné, jedna osoba může mít aktivní pouze jednu zákaznickou kartu.
 • Slevu lze uplatnit na nákupy realizované prostřednictvím pokladního systému ve všech kamenných prodejnách VOLANSKY FASHION a při prodejních akcích fyzicky pořádaných mimo kamenné provozovny.
 • Slevy nelze uplatnit na e-shopu.
 • Slevu při první registraci nebo při změně dat v evidenci obchodníka lze uplatnit zpravidla následující den po provedení změn nebo registrace.
 • Slevy z více karet nelze sčítat ani kombinovat.
 1. Registrace do klubu je možná v kamenných prodejnách.
 • Korekci evidovaných údajů zákazníka lze provést v kamenných prodejnách, nebo mailovou komunikací na administrativa@volansky.cz.
 1. Ukončení souhlasu se zasíláním obchodních sdělení nebo s evidencí osobních údajů lze provést v kamenných prodejnách, odkazem v obchodních sděleních, na webových stránkách obchodníka, nebo e-mailovou komunikací na administrativa@volansky.cz.
 2. Poskytovatel slevy si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu pravidel.
 3. Členstvím v zákaznickém klubu vzniká zákazníkovi nárok na další slevy, nebo čerpání dalších výhod, které jsou obchodníkem deklarovány jako klubové.
 4. U karet vydaných před 1.12.2022, u nichž obchodník neeviduje e-mailovou adresu a platný souhlas se zasíláním obchodních sdělení je od 1.12.2022 nastavena sazba slevy 0%. Tyto karty lze využít pro čerpání jiných výhod a slev, které obchodník deklaruje jako klubové.
 5. Obchodník nakládá s osobními údaji v souladu s Obecným nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR).